Jsem v SONB u Croftky prosím dejte mi svůj hlásek děkuji....ještě jsem v SONB zde u Parkety....Blog od mojí sestry ZDE.nekonečný příběh ZDE

Autorkou banneru je Thora
Autorkou banneru je Pink-Sun

o čem je

9. dubna 2009 v 9:41 |  Lara croft tomb raider kolebka života (film)
Lara Croft Tomb Raider kolébka života

V Chrámu Luny postaveném Alexandrem Velikým objeví Lara předmět, který je klíčem k nejstrašnějšímu pokladu všech dob, smrtící Pandořině skříńce. Po staletí se ukrývala v místě , jemuž faraónové starého Egypta přezdívali ,,kolébka života". Skřínka , prokletý dar bohů , ukrývá zárodky neléčitelného moru. Naneštěstí pro Laru se o tomto prokletí lidstva dozví i bezohledný terorista.


Jedinou osobou, která Laře může pomoci získat vražedný poklad, je bývalý příslušník britských specialních jednotek, kdysi nejlepší voják Británie, z něhož se stal žoldák a prodává své schopnosti nejvyšší nabídce. Terryho Sheridana Lara kdysi velice milovala , ale te´d si nemůže být jistá ani tím, jestli se k němu může otočit zády.


Osud světa visí na vlásku a Laře nezbývá , neý riskovat a znovu se spojit s Sheridanem. Musí se však mít velice na pozoru , jinak ji opět zradí a lidstvo postihne nepředstavitelná katastrofa.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama